LIFE

KOUČING 

Každý z nás čas od času řešíme nějakou složitou životní situaci. Jsou často velmi náročné a naše racionální mysl se s nimi velmi těžko vyrovnává. Rodina a přítelé jsou obvykle tou první pomocí, ale někdy jsou součástí problému, anebo prostě potřebujete problém prodiskutovat s někým nezávislým, abyste se správně rozhodli či rozbrali situaci.

EXEKUTIVNÍ

KOUČING

Lídři organizací bez ohledu na jejich senioritu by měli rozvíjet jak sebe, tak zbytek organizace. Rozdíl je však v tom, že jejich chování a rozhodnutí, které učiní, mají vliv na druhé. 

Individuální rozvoj ve formě koučingu je nejefektivnější cestou růstu úspěšného lídra. 

KARIÉRNÍ

KOUČING

Ne všechny živí to, co je opravdu baví a naplňuje je. Pokud Vám Váš vnitřní hlas našeptává, že byste měli dělat něco jiného než doposud; že byste chtěli naspěrovat Vaši kariéru směrem k úspěchu; že byste chěli, aby Vaše práce byla v souladu s Vaším životním posláním; anebo byste si jednoduše chtěli více užívat Vaši práci, kariérní koučování je pro Vás.

 

MENTORING

V určitých případech může být mentoring více nápomocný než koučing, protože mentoring Vám poskytne návody a rady od zkušenějšího člověka (mentora) v oblasti, ve které se potřebujete rozvinout. Já nabízím mentoring v oblastech, kde mám nejvíce zkušeností, což je HR (Lidské zdroje), vedení týmu a práce s různými kulturami a rozdíly mezi nimi. 

 (+420) 731 691 576